Pasākumi

Tuvākie pasākumi draudzē Uzvara

Piedzīvojiet pavasara brīnumu, īpašā pasākumā visai ģimenei. Būs aizraujoša jautājumu spēle, kurā varēsiet pārbaudīt savas zināšanas un veiklību, jautros uzdevumos, kas saistīti ar Lieldienu stāstu, par Jēzu Kristu.

Pasākums ir piemērots visām vecuma grupām. Katrs bērns saņems pārsteiguma dāvanu, kas padarīs šo pasākumu vēl īpašāku.

Viena komanda varēs iziet visu stafeti apmēram 30 minūtēs.  Gaidīsim jūs ar prieku! 🌸

Lai Lieldienu rīts Tev atnes saules staru,
Kas sirdī iededz cerības un mīlestības Garu.
Viņš lai piepilda Tavu dzīvi ar bezgalīgo mieru.
Saņemot prieku, svinot šo augšāmcelšanās dienu.

🕊️🕊️🕊️
Mīļie draugi, ielūdzam visus uz Lieldienu dievkalpojumu, lai kopā svinētu šos svētkus un dalītoss priekā par Kristus uzvaru.

💚💙❤️
Tie sacīja: "Tas Kungs patiesi augšāmcēlies un Sīmanim parādījies." Un, kad viņi runāja par šīm lietām, Jēzus pats stājās viņu vidū un viņiem sacīja: "Miers ar jums!" Lūkas 24:34,36

Iepriekšējie pasākumi

Piedzīvojiet aizraujošu dienu, kas pilna ar iedvesmojošām lekcijām un praktiskiem padomiem no bīskapa Modra Ozolinkeviča un mācītāja Andra Opengeima par to kā veidot stipras un laimīgas ģimenes attiecības. Apspriedīsim, kā saglabāt mīlestību un vienotību laulībā, kā arī kā audzināt bērnus Dieva mīlestībā.

Lūdzam pieteikties pa telefonu 22 327 700

vai aizpildot pieteikuma formu.

Lūdzam pieteikties, lai zinātu cilvēki skaitu

Sekojiet jaunumiem sociālajos tīklos

Citi pasākumi

Draudze UZVARA