Par draudzi

Draudze UZVARA atrodas Jēkabpilī, uz vienas no centrālajām ielām – Brīvības ielā 222, kas ir tuvu centram - Vecpilsētas laukumam. Draudzes ēka ir draudzes īpašumā nonākusi pavisam nesen. Tā tika iegādāta 2016.gadā, un, ar Dieva palīdzību, tā pārveidota, atjaunota un papildināta draudzes vajadzībām katru gadu. Draudzes vadītājs ir mācītājs Andris Opengeims.

Mīlestība ir lēnprātīga, mīlestība ir laipna, tā neskauž, mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga. Tā neizturas piedauzīgi, tā nemeklē savu labumu, tā neskaistas, tā nepiemin ļaunu. Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību. Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu.

Pāvila pirmā vēstule korintiešiem 13:4-7

Ar mīlestību piepildītā sirdī nav vietas naidam

Draudzes vadītājs ir mācītājs Andris Opengeims, kurš redz Kungu visos dzīves aspektos un pauž savu dziļo ticību ar liecībām un darbiem. Mācītājs Andris katru dienu filmē iedvesmas video, kuri ir pieejami sabiedrībai kanālā Solis TV. Andris ir ģimenes cilvēks ar 8 bērniem un laulībā ar sieviņu Zoju jau 19 gadus. Ikdienā patīk nodarboties ar sportu, skrienot un rūdoties ledainā ūdenī.

Mācītājs atrodams sociālajos tīklos:

Uzziniet vairāk par iespējām

Dievkalpojumi

Esiet ļoti mīļi gaidīti uz dievkalpojumiem, kuri notiek katru svētdienu klātienē - Jēkabpilī, Brīvības ielā 222 plkst. 11:00, kā arī tiešraidēs draudzes Facebook lapā un Youtube kontā, ja nav iespēja tikt klātienē, bet klātienē vienmēr ir spēcīgāk un vērtīgāk. 🤍

Aizlūgšanas

Jums ir iespēja saņemt atbalstu lūgšanā par jebkādu vajadzību- veselības problēmas, ģimene, attiecības, depresija, vientulība, atkarības, finansiālas problēmas, ikdienišķas materiālas problēmas. Atbildēta lūgšana ir tikai viena soļa attālumā.

SAŅEMT AIZLŪGŠANU

Ūdenskristības

Saskaņā ar Dieva teikto mums ir jāmirst un jāpieceļas jaunai dzīvei. Bez šīm "ūdenskristībām" mēs neesam kristīti un paliekam nepaklausīgi Dieva komandām. Ūdenskristības simbolizē vecās dzīves atstāšanu un jaunās dzīves uzsākšanu. Jums ir iespēja pieteikties, zvanot vai rakstot mācītājam Andrim personīgi.

Svētā Gara kristības

Būtisks notikums katram kristietim, kurš vēlās skaidrāku Dieva vadību savā dzīvē. Ar šīm kristībām mēs saņemam spēku un gudrību no augšienes. Tas notiek pēc Jēzus apsolījuma, ka Viņš sūtīs Svēto Garu kā mūsu vadītāju un palīgu. Šīs kristības var notikt jebkurā laikā.

Nometnes

Unikāls un aizraujošs piedzīvojums gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, gan ticīgajiem, gan neticīgajiem 3 dienu garumā. Nometnes notiek katru vasaru, skaistā vietā pie Sventes ezera. Kas notiek nometnes var skatīties bildes un video spiežot te.

Mājas grupas

Iknedēļas tikšanās mājās, kur cilvēki var kopīgi mācīties un attīstīt savu garīgo dzīvi. Grupās parasti ir 5 - 10 cilvēki, kuri apspriež kādus Bībeles pantus un veic kopīgas lūgšanas. Vairāk informācijas par esošajām un jaunu grupu veidošanu, sazinoties ar mācītāju.

Svētdienskola

Bērniem un pusaudžiem piedāvā unikālu iespēju attīstīt savu ticību un apgūt jaunas zināšanas par Dievu un Viņa vēstījumu. Kopā ar citiem bērniem dalīties pieredzē un radoši izpētīt Bībeles pantus, skolotāju vadībā. Pieteikt savu bērnu svētdienskolai var sazinoties ar skolotāju, zvanot pa telefonu: 28 859 560 (Olga)

Žēlsirdības kalpošana

Drēbes un mantas, pārtikas pakas, finansiāls atbalsts grūtībās (slimībās, gadījumos, kad notiek kaut kas neparedzēts). Palīdzības organizēšana: fizisks un garīgs atbalsts (apciemošana mājās, slimnīcā, palīdzēšana remontdarbos), materiāls atbalsts (piemēram, mēbeļu sagādē). Tātad, darīsim labu visiem, kamēr mums ir laiks, bet sevišķi ticības brāļiem. Galatiešiem. 6:10 Kontakti: 25 996 778 (Agnija)

Komanda

“Tā nu paliek ticība, cerība, mīlestība, šīs trīs; bet lielākā no tām ir mīlestība."

1. Kor 13:13